VENUSBET5.COM – AYKUT KOCAMAN: BIRAK GOL OLSUN SERKAN, BECEREBİLİRSEK ÇEVİRİRİZbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Süper Lig’in 8. haftasında evinde Yeni Malatyaspor’a 2-0 mağlup olan Konyaspor’un Teknik Direktörü Aykut Kocaman, maç sonu açıklamalarda bulundu. Maçın başında kaleci Serkan Kırıntılı’nın kırmızı kart gördüğü pozisyonu değerlendiren Kocaman, futbol hayatında uzun zamandır görmediği bir durumla karşılaşmaya başladıklarını söyledi.

Kocaman, “Sıkıntılı bir başlangıç oldu. En kötüsü diyemem buna ama en kötülerden bir tanesiydi. Santrayla beraber herhalde 25-30. saniyede gelen bir top, ciddi bir hata demek lazım buna. Şundan dolayı ciddi bir hata diyorum; ben yıllarca futbol oynadım, boş kaleye de atamadım, bir sürü kaçırdım, hatalar da yaptım. Bu oyun hata oyunu. Ama bu hataların içinde herhangi bir şekilde hiçbir oyuncumuza yansıtmadım.

‘SERKAN SEVİYESİNDEKİ BİR OYUNCUNUN…’

Bu oyuncularla yaşıyorum, hata bu oyunun içindeki şey. Ancak Serkan seviyesindeki bir oyuncunun, biz son 2 maçta geriye düştük zaten ve o maçları çevirdik. Olabilir, bir zamanlama hatası. Bırak gol olsun! Bırak Serkan ya, girecekse girsin… Sonra oyuna başlarız. Ondan sonra da yapabilirsek, becerebilirsek çeviririz.

Çeviremezsek hatalarımızı konuşuruz. Ama olabilecek en zor şeylerden bir tanesi oldu. Fakat buna rağmen son dönemdeki hatalardaki toparlanmış, güçlü görüntümüzü ilk yarı boyunca sahaya yerleştirdik. 10 kişi olmamıza rağmen oyunun kontrolünü ele aldık, kenarlara gittik, savunma arkasına geçmeye çalıştık.

21 Ekim 2019

Serkan Kırıntılı`dan görülmemiş hata! 20. saniyede kırmızı kart gördü…
İttifak Holding Konyaspor`un BtcTurk Yeni Malatyaspor`u ağırladığı maçta Konyaspor kalecisi Serkan Kırıltılı Süper Lig`de daha önce görülmemiş bir hataya imza atarak 20. saniyede kırmızı kartla oyundan atıldı. Sahayı ağlayarak terk eden Serkan, hem dünya hem de Türk futbol tarihine geçti.
İlgili Haberi Okusüpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Rakibin de zaaflarından yararlanmaya çalıştık ve bunu enerjimizin yettiği kadar yaptık. Ofansif anlamda bu kadar becerileri olan bir takıma karşı kontrolü ilk yarıdaki gibi tutmayı başarmalıydık. İkinci yarıda yine seri bir şekilde oyuna girip topu hızlandırmaya çalıştık. Bu takımı biraz daha açmaya başladı. Ondan sonra zaten 2. gol geldikten sonra çevirmek çok zordu.

Ondan sonraki süreç yıpranmanın daha az olacağı, bir sonraki haftaya aktarılacak şeylerin biraz daha korunmasını sağlamakla geçti. Aynı zamanda da küçük arayışlarla geçti. Çok net bir pozisyona girdik o ara ama başaramadık” şeklinde konuştu.

21 Ekim 2019

Sergen Yalçın: Öyle bir olay oldu ki, herkes şoka girdi
Süper Lig`in 8.haftasında Konyaspor`u deplasmanda 2-0 mağlup eden Yeni Malatyaspor`da teknik direktör Sergen Yalçın, maç işlemi sonrası açıklamalarda bulundu. Konyaspor kalecisi Serkan Kırıntılı`nın maçın başında gördüğü kırmızı kartı değerlendiren Yalçın, `Maçın başında öyle bir olay oldu ki, herkes şoka girdi` ifadelerini kullandı.
İlgili Haberi Oku

Konyaspor taraftarının maçın başından sonuna kadar sergilediği olumlu tutuma da değinen Kocaman, “Taraftarımızın maçın hemen hemen tamamında da anlayarak verdiği reaksiyon bence yüksek kalitedeydi. Maçtan sonraki davranışları çok daha yüksek kalitedeydi. Bu maçın oluşturacağı tahribatı önleyen önümüzdeki haftalara takımını yeniden zinde tutacak bir davranış biçimi gerçekleştirdiler. Çok teşekkür ederim hepsine” ifadelerini kullandı.
You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir