SUPERTOTOBET0283.COM – PORZİNGİS, ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA DÖNEBİLİR

betpas330 önerdiğimiz bir casino sitedir.Dallas Mavericks yıldızı Kristaps Porzingis’in sadece bir maç daha kaçırmasının beklendiği ve önümüzdeki hafta oynamaya dönebileceği söylendi.

ESPN’den Tim MacMahon, Porzingis’in önümüzdeki hafta geri döneceğini tweetledi:

“Kristaps Porzingis’in sağ dizinden dolayı bir maçı daha kaçıracağı söyleniyor, ancak önümüzdeki hafta dönmesi bekleniyor.”

Porzingis, Oklahoma City Thunder maçından birkaç dakika önce çekilmiş, raporlar, kendisinin tıbbi personele sağ dizinde biraz ağrı olduğunu söylediğini yazmıştı.Bir sonraki maç olan Brooklyn Nets karşılaşmasında ise Porzingis yine forma giymemişti ve bu konuyla ilgili diziyle ilgili endişeler ortaya çıkmaya başlamıştı. Ancak Mavs, sadece temkinli olduklarını paylaşmıştı.

Mavs için bu sezon oynadığı 31 maçta Porzingis, ortalama 17.3 sayı, 9.4 ribaund ve 1.5 asist ile oynadı. Mavs’in şu anda 22-12’lik bir derecesi var ve Batı Konferansı’nda beşinci sırada.

Porzingis’in Cumartesi günkü Charlotte Hornets maçını kaçırması, Pazartesi günkü Chicago Bulls maçına karşı ise oynayabileceği düşünülüyor.
SUPERTOTOBET0283.COM – PORZİNGİS, ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA DÖNEBİLİR

4 Comments on SUPERTOTOBET0283.COM – PORZİNGİS, ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA DÖNEBİLİR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*