SUPERTOTOBET0274.COM – BEVERLEY: ‘DÜNYANIN EN İYİ UYUŞTURUCU SATICISI OLABİLİRDİM’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

LA Clippers guardı Patrick Beverley, profesyonel basketbol oynamasaydı, “dünyanın en iyi uyuşturucu satıcısı” olacağını düşündüğünü belirtti.

NBA oyuncularının çoğundan sıra dışı olarak, Beverley draft edildikten hemen sonra NBA’e girmemişti. Pat, hayatı için aldığı karardan sıra dışı bir karar alsaydı, tamamen sıra dışı bir yoldan gideceğini söyledi.

ESPN’den Ohm Youngmisuk, Beverley’nin Chicago‘yla bağlantısı hakkında çarpıcı bir yazı yazmıştı. Makaledeki öne çıkan noktalardan biri, kaderinde basketbol olmasaydı, onun için işlerin nasıl olacağını söylediği yerdi.

“YA BASKETBOL, YA DA…”

Profesyonel spor olmasaydı, hayatının nasıl olacağı sorulduğunda, Clippers guardı tereddüt etmeden şunu söyledi:“Muhtemelen dünyadaki en iyi uyuşturucu satıcısı olurdum.”

“Karınların doyması gerekiyor biliyorsunuz ki. Benim güvendiğim bir gelir kaynağına sahip olma lüksüm veya ebeveynlerimden kalan param olmadı. Ya da aile işine girmek gibi. Ya basketbol oynayacaksınız, ya da torba tutacaksınız…” 

Houston Rockets ile şansını yakalamadan önce, Beverley denizaşırı ülkelerde çok zaman geçirmişti. O zamandan beri, savunmadaki cesaretine ve enerjisine saygı duymaya gelen NBA ekipleri arasında yerleşik bir figür haline geldi. Eğer Larry O’Brien kupası için ligin geri kalanını yenmeyi umuyorlarsa, Beverley, Clippers için kilit bir adam olacak.
betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir