SUPERBAHİS445.COM – TRABZONSPOR’DAN BADOU NDİAYE İÇİN KAP AÇIKLAMASI

betpas330 önerdiğimiz bir casino sitedir.Trabzonspor Kulübü, İngiltere Championship takımlarından Stoke City’den Badou N’Diaye’nin transferi için resmi açıklama yaptı.

Bordo-mavili takulüpten Kamu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada “İngiltere’nin Stoke City kulübünün profesyonel oyuncusu Papa Alioune Ndiaye’nin, sezon sonuna kadar kulübümüze geçici transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır.” ifadeleri kullanıldı.

SATIN ALMA OPSİYONU VAR

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu kısa bir süre önce yaptığı açıklamada “Oyuncunun kendisiyle anlaştık, kulübüyle anlaştık. N’Diaye bize kiralık olarak gelecek. Bu transferi cuma günü açıklayacağız ve tüm mali detayları da vereceğiz. N’Diaye’nin satın alma opsiyonu var, bu konuda da bir anlaşma yaptık. Opsiyon bizim tarafımızda” ifadelerini kullanmıştı.TRANSFERDE HÜSEYİN CİMŞİR ETKİSİ

Bordo-mavili ekibin kadrosuna kattığı Ndiaye’nin Trabzonspor’u seçmesindeki en büyük nedenlerden birinin de antrenör Hüseyin Çimşir olduğu belirtildi.

Transferde araya giren Çimşir, Osmanlıspor’da çalıştığı dönemde 29 yaşındaki orta sahayı keşfedip oyuncunun Bodo- Glimt takımından 350 bin euro’ya alınmasını sağlamıştı. Ndiaye daha sonra G.Saray’a 7.5 milyon euro bonservis bedeli ile satılmış ardından da da İngiltere macerasına atılmıştı. Senegalli futbolcunun, eski hocasına minnet duyduğu aktarıldı.
SUPERBAHİS445.COM – TRABZONSPOR’DAN BADOU NDİAYE İÇİN KAP AÇIKLAMASI

1 Comment on SUPERBAHİS445.COM – TRABZONSPOR’DAN BADOU NDİAYE İÇİN KAP AÇIKLAMASI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*