SULTANBET527.COM – LAVİNE: ‘HEM SMAÇ, HEM DE ÜÇLÜK YARIŞMASINI KAZANMAK İSTERİM’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Chicago Bulls yıldızı Zach LaVine, All-Star Haftasonu’nda hem smaç yarışmasını, hem de üçlük yarışmasını kazanmak istediğini söyledi.

Halihazırda iki kez “Slam Dunk Contest” şampiyonu olan LaVine, 2019-20 “3-Point Shootout”‘a gözlerini dikmiş gibi görünüyor:

“Kimsenin smaç yarışması ve üçlük yarışması kazandığını sanmıyorum, bu yüzden bunu deneyeceğim. Çok isterim. Çıkıp bunu yapmak isterim ve böylece geçmiş yıllarda üzerimdeki sadece bir smaçcı olduğuma dair imajı silebileceğimi düşünüyorum. Üçlük yarışması kazanmak, bence tarihi olurdu.”süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

“Hafta sonu boyunca bir şeyler yapmak istiyorum. Üçlük yarışmasına katılmak istiyorum. Çalışmak için biraz zamana ihtiyacım var (eğer smaç yarışmasıysa), ama yine de karar üzerinde kafa yoruyorum; muhtemelen birkaç hafta içinde kararımı vermiş olurum. Hala çıkıp kazanabileceğimi düşünüyorum. Açıkçası, eğer ikisini de yaparsam, kendimi kazanacak kadar hazırlayacağımı düşünüyorum. Lakin kendimi tekrar zirveye çıkarmak zor olacak. Bazı yeni smaçlar düşünmeliyim.”

Ligin en iyi smaçcılarından biri olarak kabul edilen LaVine, geçtiğimiz sezonlarda güvenilir bir şutör olduğunu da kanıtlamıştı.You may also like...

3 Responses

  1. betpas SENEM dedi ki:

    betpas paramı yatırırlar mı=?

  2. betpas BARIŞ dedi ki:

    betpas betpas oynamak istiyoruz

  3. betpas ÇİLE dedi ki:

    betpas yenilenmiş adresi nedir bu sitenin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir