SAVOYBETTİNG154.COM – WAİTERS: ‘HARİKA BİR YERDEYİM, HİKAYEM SONA ERMEDİ’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Miami Heat guardı Dion Waiters, Heat ile zamanının sona erdiğine dair söylentiler üzerine, “bu, hikayemin sonu değil” açıklamasını yaptı.

Waiters, 2019-20 sezonuna şu ana kadar olduğu şekilde başlamayı öngörmüyordu. Heat guardı, bu sezon halen siftah yapmadı ve Heat ile geçirdiği zamanın sona ermesi giderek daha muhtemel görünüyor.

Waiters, Miami ile son maçını oynadığına dair söylentilere cevap verdi ve hikayesinin henüz bitmeyeceğinden emin olduğuna değindi:

“Ben rekabetçi biriyim. Ne zaman çok çalışıp belli bir şeyi kafanızda belli bir şekilde kurduğunuzda ve bu planladığınız gibi gitmediğinde, çizim tahtasına geri dönersiniz ve anlarsınız. Asıl mesele de bu, olayı çözmek. Çalışmaya devam ederek, daima kendimden emin olmalıyım. Çevrenizde doğru insanlara sahip olmak işleri kolaylaştırır. Bu bir rekabetçi olmak ve sağlıklı olarak oynamak istemem anlamına geliyor. Çünkü hedefleriniz oluyor. Biraz daha uzun sürüyor ama yine de aynı hedeflere, aynı hırsa sahibim. Hikayemin sonu gelmedi.”süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Heat, Waiters’a takıma zarar verdiği için sezonun ilk maçında uzaklaştırma cezası vermişti. Duyurunun ardından Waiters, başantrenör Erik Spoelstra’ya Instagram’daki bir yorumda laf atmıştı.

“KONTROL EDEBİLDİĞİMİ EDEBİLİRİM”

Miami, marijuana özlü bir şekerlemeden ötürü aşırı doz olunca, bu sezon kendisini ikinci kez uzaklaştırmıştı (10 maç). Bu, organizasyon içinde bir korku haline gelmişti:

“Yalan söylemeyeceğim, harika bir yerdeyim. Günün sonunda sadece kontrol edebileceğimi kontrol edebilirim, bu yüzden bazı şeylerin kafanızı başka bir yöne çekmenize izin veremezsiniz, bazı şeylerin olmasının bir sebebi vardır. Eğer hedefinize odaklı kalırsanız, kendinize inanır ve çalışmalarınıza güvenirseniz, bunlar sadece küçük aksilikler olur. Bunlar olur. Hayat bu. Bundan ders çıkarırsın. Yapabileceğim tek şey önüme bakmak, odaklanmaya devam etmek, sakin ve dengeli kalmak. Bunlardan sonra işler kendi kendini halledecektir.”You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir