SAFİRBET315.COM – AMAR’E, SERÜVENİNE ÇİN’DE DEVAM EDİYOR

restbet391 önerdiğimiz bir sitedir.Eski NBA yıldızı Amar’e Stoudemire, bu sezon Çin Basketbol Ligi’ndeki Fujian Sturgeons takımı için oynamak üzere bir anlaşma imzaladığını açıkladı.

Duyuru, Stoudemire’ın ABD’den Hong Kong’a yerleşmesinden yaklaşık bir hafta sonra geldi. Amar’e burada ekip görevlileri tarafından karşılandı ve birkaç gün çalıştı. O zamandan beri Fujian’da, antrenman ve medya günü etkinlikleri için ekibin geri kalanına katıldı. Medya günündeki fotoğraf çekimi sırasında, Stoudemire’ın geleneksel Çin kültürel unsurlarıyla poz verdiği görüldü.Stoudemire, bu sezon Çin’de oynamak için imza atmış son tanınan NBA oyuncusu. Kendisi, sırasıyla Liaoning ve Beijing için oynayacak Lance Stephenson ve Jeremy Lin’e katıldı. Stoudemire’ın eklenmesiyle Fujian, önümüzdeki sezon için kadrosunu tamamladı. Daha önce eski NBA guardları Ty Lawson ve Erick Green‘i de almışlardı.

36 yaşındaki Stoudemire, 2002 NBA Draftı’ndaki 9. sıradan seçilen oyuncuydu ve NBA’de oynadığı 846 maçta ortalama 18.9 sayı ve 7.8 ribaund ortalamaları bulunuyor.

NBA’den ayrıldığından bu yana, Stoudemire BIG3 liginde oynadı ve vatandaşlığı bulunan İsrail’de Hapoel Jerusalem’de de forma giymişti.
SAFİRBET315.COM – AMAR’E, SERÜVENİNE ÇİN’DE DEVAM EDİYOR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*