bahisnow yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET348.COM – REAL MADRİD’İN GENÇ YILDIZI STERLİNG’İ ÖRNEK ALIYOR

restbet349 yeni adresini kullanarak siteye kolayca katılabilirsiniz.

Real Madrid’in büyük beklenti yaratan Brezilyalı yeteneği Vinicius Junior, kendi performansı ile ilgili bir röportaj verdi.

19 yaşındaki isim genç takımlarda oynarken çok fazla gol attığını ancak profesyonel futbola geçince gol atmanın çok zorlaştığını belirterek, “Her geçen gün daha iyi oluyorum. Yaşım daha 19. Benzema her zaman yanımda ve bana çok destek oluyor. ” sözlerini kullandı.


betpas 320 adresinden siteye sorunsuz erişebilirsiniz. kesinlikle önerdiğimiz bir site.

Kendisine örnek aldığı isimlerden birinin Raheem Sterling olduğunu söyleyen genç isim, “Sağ kanatta oynuyorum. Ben bu mevkiide hiç oynamamıştım ama Real Madrid’de oynamak zorundayım. Sol kanatta ne yapmam gerektiğini daha fazla biliyorum çünkü orada daha önce oynamdım. Kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Sterling benim için örnektir. Benim yaşımdayken o da benim gibi sağ kanatta oynuyordu ve çok fazla gol atamıyordu. Geçen sezondan beri çok fazla gol atıyor. Ben de onu örnek alıyorum” diye konuştu.

Vinicius Junior, Real Madrid formasıyla bu yıl çıktığı 15 maçta 680 dakika süre aldı. Tüm kulvarlarda çıktığı 23 maçta 3 gol 2 asist kaydetti.

RESTBET348.COM – REAL MADRİD’İN GENÇ YILDIZI STERLİNG’İ ÖRNEK ALIYOR

2 Comments on RESTBET348.COM – REAL MADRİD’İN GENÇ YILDIZI STERLİNG’İ ÖRNEK ALIYOR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*