MODABET114.COM – DRAYMOND, CHASE CENTER’DA BİR MAÇTAN ATILAN İLK OYUNCU OLDU!betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Golden State Warriors forveti Draymond Green, Warriors’ın yeni arenası Chase Center’ın tarihinde bir maçtan atılan ilk oyuncu oldu.

Warriors, dün gece Utah Jazz’e karşı 122-108 mağlup oldu ve sol işaret parmağındaki yırtık ligament bağı nedeniyle beş maç kaçırdıktan sonra kadroya geri dönen Green, son çeyreğin başlarında bir faul düdüğünü tartıştıktan sonra maçtan atıldı.

Söz konusu pozisyon, son çeyreğin bitimine 8:28 kala Green’in Jazz guardı Mike Conley’ye karşı bir hücum faulü aldığını düşündüğü anda gerçekleşmişti. Green serica ayağa kalkarak, hakemin kararıyla aynı fikirde olmadığını belirterek elini sallamıştı. İlk teknik faulünü böyle alan Draymond, tartışmaya devam ettikten sonra ikincisini de almıştı.Pozisyon şu şekilde gerçekleşti:

Maçtan önce, Warriors başantrenörü Steve Kerr, bazı genç oyuncularına akıl hocası olarak Green’in geri gelmesinden ötürü mutlu olduğunu belirtmişti:

“Draymond olmadan çok buralar sessizdi, tahmin edebileceğiniz gibi. Ama ekibimiz, genç adamlarımız, onun sesine ihtiyaç duyuyorlar. Bulunabileceği önerilere ihtiyaç duyuyorlar. Bu sabah antrenman sırasında birkaç savunma adımından geçiyorduk. Kendisi, gençlerin ihtiyacı olan tavsiyelerde bulunmak için oradaydı ve bu bir koç olarak çok güven verici. Temelde zaten sahadaki koç olarak iş yapıyor ve o yokken onu özlemiştik.”betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

1 Response

  1. Mino dedi ki:

    Supertotobet0370.com takıma kazandırarak tasarrufun ön önemi çok olan adımını atmayı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir