GORABET108.COM – MOURİNHO’NUN TOTTENHAM’DAKİ GİZLİ KOZU: SACRAMENTObetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Tottenham’ın yeni menajeri Jose Mourinho, futbol dünyasına ‘gizli bir koz’ ile çıkmaya hazırlanıyor.

İngiliz basınında yer alan habere göre Jose Mourinho, ilk görevinden bu yana yanında olan Rui Faria’yı bu kez istemedi. Tottenham ile görüşürken dahi Lille’den Joao Sacramento’yu özellikle istediğini belirtti ve bu talebi kabul gördü.

Jose Mourinho’nun İngiltere’deki belki de son büyük şansında en büyük kozu olarak gördüğü 29 yaşındaki antrenör Joao Sacramento, uzun süredir futbol dünyasının içerisinde antrenör olarak yer alan bir isim…süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Galler’de futbol eğitim alan ve Galler Futbol Federasyonu’nda çalışan Joao Sacramento, Monaco ve son olarak Lille’de önemi çok olan görevler aldı. Patrick Collot, Fernando Da Cruz, Franck Passi, Marcelo Bielsa, Leonardo Jardim ve Claudio Ranieri ile birlikte çalışan Portekizli antrenör, önemi çok olan bir deneyim edindi.

Lille Sportif Direktörü olan Luiz Campos ile Real Madrid’de gözlemci olarak çalıştığı günlerden bu yana tanışık olan Mourinho, Portekizli sportif direktörden özel olarak Campos’u istedi ve bu isteği kabul gördü.

Jose Mourinho’nun Tottenham yönetimine Luiz Campos’u da sportif direktör olarak önerdiği yazıldı.You may also like...

2 Responses

  1. övgü dedi ki:

    Media.com yakaladıktan sonra elimizden gelen her şeyi yapmamız lazım. Çok üzgünüz,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir