BETPAS313.COM – LOVE: ’31 YAŞINDA DEĞİL, 13 YAŞINDA GİBİ DAVRANIYORDUM’

betpas330 önerdiğimiz bir casino sitedir.Kevin Love, Cleveland Cavaliers ile bir takas aradığı dönemdeki son tutumundan bahsetmek için medyayla uzun süre konuştu.

Toronto Raptors’a karşı oynanan maçta sinirlenmiş olduğu görülen Love, hareketlerini açıkladı:

“Ben sadece insani bir bakış açısıyla hayal kırıklığına uğramıştım ve Toronto’daki Yılbaşı gecesinde duygularıma hakim olamamıştım. İlk yarı 15-17 sayı gerideydik ve bu da ikinci yarıya taşınmıştım. 31 yaşında değil, 13 yaşında gibi davranıyordum.”

“KOBY İLE ARAMIZDA SIKINTI YOKTU”

Love, Cavs genel menajeri Koby Altman ile yüzleşmesiyle ilgili raporlara da açıklık getirdi:

“Geçen günkü o görüşmemiz, kızgın ve üzgün olmamla ilgiliydi, ki öyleydim tabii ki, para cezasının nasıl ele alındığı ve bana söylenmesiyle ilgiliydi. Gidip Koby ile bunu konuşmuştum. Arenaya geldim, Koby ile gayet iyiydik. İçeri girdiğimde yumruk tokuşturduk. Hiçbir tartışma, bağırma falan yoktu. Adam bana makaleyi ve neler konuşulduğunu anlattığında gerçekten şok olmuştum.”“YA BEŞ AY, YA DA BEŞ HAFTA SONRA GİDEYİM..”

Love, Pazar günkü maçtan önce Altman ve koç John Beilein ile konuşmuş ve Chris Paul’a karşı bir eşleşme sorunu olduğunda oynanan setle ilgili hayal kırıklığını dile getirmişti.

“Açıklığa kavuşturulması gereken tek şey, yaptıklarımdı. Duygularımı kesinlikle daha iyi kontrol etmeliyim. Açıkçası bu, özellikle derecemizi düşününce, oldukça zor oldu. En azından bundan sonra, ister beş ay, ister beş hafta burada olayım, bu adamlara ve koçluk personeline karşı elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Sorumluluk bende.”

Love, en sonunda geçmişte imzaladığı uzatma kontratından ötürü pişman olup olmadığı sorulduğunda, “Hiç olmadığını” söyledi.
BETPAS313.COM – LOVE: ’31 YAŞINDA DEĞİL, 13 YAŞINDA GİBİ DAVRANIYORDUM’

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*