BETPAS313.COM – KUZMA VE BOGDANOVİC TAKASI KONUŞULUYOR!

betpas330 önerdiğimiz bir casino sitedir.Sacramento Kings’in Kyle Kuzma için Los Angeles Lakers ile muhtemel bir takasla ilgilenen takımlar arasında olduğu, Sacramento’nun anlaşmayı güzelleştirmek için Bogdan Bogdanovic’i dahil etmesi gerektiği söylendi.

The New York Times’dan Marc Stein, attığı tweet’te şu ifadeleri kullandı:

“Lig kaynakları, Sacramento’nun Lakers’la Kyle Kuzma için takas görüşmelerine katılmaya çalışan takımlar arasında olduğunu söylüyorlar. Kings, keskin nişancı (ve yakında serbest kalacak olan) Bogdan Bogdanovic’i bir Kuzma takasına dahil etmesi gerektiğini biliyor.”

24 yaşındaki Kuzma, gazetecilere Los Angeles’ta oynarken takas söylentilerinin hayatın kabul edilen bir parçası olduğunu söylemişti.

“AKLI BAŞTAN ALACAK BİR TEKLİF”

Bir lig kaynağı, The Sacramento Bee’ye Kings’in Kuzma için Bogdanovic’i takas etmesinin olası olmadığını söyledi. Kings, Bogdanovic’in çok yönlülüğüne değer veriyor ve bu yaz sınırlı bir serbest oyuncu haline gelirse onun için herhangi bir teklifi karşılama hakkına sahip olmaktan dolayı rahat.Ayrıca The Athletic’ten Jason Jones, Kings’in Bogdan’ı takaslamayı düşünmediğini, bu düşünceye sadece eğer “akıllarını başından alacak” bir takas teklifi gelirse ulaşabileceklerini söyledi.

Bogdanovic bu sezon hamstring ve ayak bileği sakatlıkları nedeniyle altı maç kaçırmıştı ve Kings, bu maçların hepsini kaybetmişti.

BOGDAN, “KALMAK İSTERİM” DEMİŞTİ

Sacramento, 30 Haziran’a kadar, 51.4 milyon dolar değerinde dört yıllık bir anlaşma için uygun olan Bogdanovic’i ya yeniden takıma katacak, ya da sınırlı bir serbest oyuncu olmasına izin verecek. 27 yaşındaki Bogdanovic’e diğer takımlardan daha büyük teklifler gelmesi beklenirken, Kings ekibi alacağı her teklifi karşılama hakkına sahip.

Bogdanoviç, Ekim ayında Kings’in kendisine maksimum kontrat uzatma teklifi yaptığını, ancak henüz bu teklifi kabul etmediğini belirtmişti:

“Kalmak isterim. Herkes Sacramento’yu çok sevdiğimi biliyor. Herkes burada olmayı sever. Harika adamlar var. Şu anda mutluyum ve tüm bu yıllar boyunca mutluydum. Lakin hiçbir şey için acele etmek de istemiyorum.”
BETPAS313.COM – KUZMA VE BOGDANOVİC TAKASI KONUŞULUYOR!

7 Comments on BETPAS313.COM – KUZMA VE BOGDANOVİC TAKASI KONUŞULUYOR!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*