BETPAS305.COM – ABDULLAH AVCI: TRANSFER İÇİN İSİM VERMEDİMbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Borsa İstanbul’da düzenlenen Uluslararası Futbol Ekonomisi Forumu’na katılan Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı burada basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Futbol ekonomisi hakkında konuşan Avcı, “Böyle organizasyon için teşekkür ederim. Futbol ekonomisinin bugünlerde çok tartışıldığı ortamda bu iyi bir organizasyon. Ben ticaret lisesi okudum. Giren para, çıkan para iş biraz ona doğru gidiyor. Bu panellerde bunlara destek olacak. Herkesin bundan sonraki süreçte kendi yapılanmalarını hafızalarını oluşturacak durumla beraber hızla adım atarız” dedi.

21 Kasım 2019

Şenol Güneş: Bana paracı diyenler ülkeyi soyuyorlar!
Uluslararası Futbol Ekonomi Forumu`nda konuşan A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.
İlgili Haberi Oku

“TRANSFERDE GÖZÜ KARA GİTMENİN ANLAMI YOK”süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Transfer konularına da değinen Avcı, “Başkanımız ve yönetim kurulumuzun sunduğu bütçe ve sayı üstünden gideceğiz. Başka bir şeyleri hesaplamanın veya gözü kara gitmenin anlamı yok. Mevcuttaki durumdan en iyisini yapacağız. Transfer için isim vermedim. Onlara çalışıyoruz. Önümüzde 6 maç var takım iyi bir ivme yakaladı. İyi durumdayız karşılığını almak istiyoruz” şeklinde konuştu.

“SIKINTILI BAŞLADIK AMA TOPARLADIK”

Adım adım ilerlemek gerektiğini ifade eden Abdullah Avcı, “Haftalık bakmak lazım. Lig çok değişik seyrediyor. Sıkıntılı başladık toparladık. Diğer takımlar iyi başladı aşağı seyrettiler. Daha çok maçlar oynanacak bütün takımlar adına söylüyorum. Cumartesi maç kazanmak ve bir sonraki haftaya daha öz güvenle hazırlanabilmek amacımız” ifadelerini kullandı.

21 Kasım 2019

Atiba: Elneny ile çok iyi anlaşıyoruz
Beşiktaş`ın Kanadalı oyuncusu Atiba Hutchinson, Konyaspor maçı ve orta sahadaki partneri Mohammed Elneny hakkında açıklamalarda bulundu.
İlgili Haberi Oku
You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir