BETPAS303.COM – DİDİER DESCHAMPS: ‘LİDER BİTİRMEK İSTİYORUZ’



betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Fransa Milli Takım Teknik Direktörü Didier Deschamps, Moldova’yı 2-1 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu.

Maçı değerlendiren Didier Deschamps, “Maç başlamadan önce çıkmayı garantilemek motivasyon açısından kolay olmadı. Ancak, biz grubu ilk sırada bitirmek için çaba gösterdik. Kendi hatamızdan 1 gol yedik. Ancak, ilk yarı performansımız kötü değildi. Sadece, hücumdaki yaratıcılık eksikliği yaşadık. İkinci yarıda daha iyiydik. 17 şutumuz var ancak çoğu kaleyi bulmadı. Yeterince çok hızlı değildik, hareketli değildik ve net fırsatlar bulamadık.” ifadelerini kullandı.

DEVRE ARASI KONUŞMASI…



Soyunma odasında takıma yaptığı konuşmayı da aktaran Deschamps, “Bazen, oyuncuları motive etmek kolay olmuyor. Ancak, takımım çok potansiyelli ve onlardan bu potansiyellerini göstermelerini istedim.” diyerek sözlerini sürdürdü.

“İLK YARIDA 5-6 OYUNCU DEĞİŞTİRMELİYDİM”

Maçta sadece 1 kez değişikliğe giden ve bunu da 88. dakikada yapan Deschamps, “İlk yarıda 5-6 oyuncu birden değiştirmem gerekirdi. Ancak, bu kadar hakkım yoktu. İkinci yarıda onları görmek istedim ve daha motive, daha iyi oynadılar. Bu nedenle değişiklik yapmak istemedim. Coman’ı da sakatlık riskli olduğu için değiştirdim ve Lemar’ı aldım.” sözleriyle konuşmasını noktaladı.




betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir