BETBOO805.COM – JONATHAN ISAAC, EN AZ İKİ AY YOK

betpas330 önerdiğimiz bir casino sitedir.Orlando Magic forveti Jonathan Isaac’in sol dizinde ciddi bir burkulma ve kemik kontüzyonu ortaya çıktığı ve sekiz ila 10 hafta içinde yeniden değerlendirileceği açıklandı.

Magic’in basketbol operasyonların başkanı Jeff Weltman, durumla ilgili “Bu kesinlikle hayal kırıklığı yaratan bir haber olsa da ACL, MCL ve PCL ligamentlerine zarar gelmedi. Tüm işaretler tamamen iyileşmeye işaret ediyor ve bu onun gelecekteki gelişmesini etkilemeyecektir.” ifadelerini kullandı.

Isaac, Orlando’nun 1 Ocak’ta Washington Wizards’a karşı oynadığı maçın ilk çeyreğinde sakatlanmıştı.Florida State çıkışlı oyuncu, savunma tarafında kendisini oldukça geliştirdiği bir sezonun ortasında, bir süre oynamayacak. NBA’de bu sezon maç başına en az 2 blok ve 1.5 top çalma yapan tek oyuncu olan Isaac, rakiplerini boyalı alanda yalnızca %46.7 şut isabetinde tutmuştu.

Isaac, 29.7 dakika ortalamayla sahada kaldığı sezonda 12.0 sayı, 6.9 ribaund, 1.4 asist, 2.4 blok ve 1.6 top çalma istatistikleri yakalıyordu.

Isaac’in sakatlığı şu şekilde gerçekleşmişti:BETBOO805.COM – JONATHAN ISAAC, EN AZ İKİ AY YOK

1 Comment on BETBOO805.COM – JONATHAN ISAAC, EN AZ İKİ AY YOK

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*