BETBOO691.COM – JOSE, KANE’İN YERİNE FORVET BAKIYOR

betpas330 önerdiğimiz bir casino sitedir. 

İngiltere Premier Lig’de Harry Kane’in sakatlığının ardından ne yapacağını kara kara düşünen Jose Mourinho’nun forvet alternatifleri ortaya çıkıyor.

Mart ayına kadar sahalara dönmesi zor görünen Harry Kane’in boşluğunu doldurabilmek için Tottenham’ın transfer yapmasının kesinleştiği iddia ediliyor. Bu hamle için ise iddialara göre Mourinho’nun aklında 3 farklı isim var. İsimlerden birisi Lyon’un Fransız forveti Moussa Dembele, bir diğer Milan’ın Polonyalısı Piatek ve son isim ise Fulham’dan Sırp Aleksandar Mitrovic.İngiliz gazetelerinden Daily Mail’in bu üç isimden en gerçekçi hedefinin ise Piatek olduğu ve 30 milyon euroluk bir bedelin hazır olduğu ifade ediliyor.

Dembele transferi için ise oldukça yüksek bir bütçenin gözden çıkarılması gerektiği ve Kane iyileştikten sonra İngiliz golcü ile aynı anda oynamasının zor olması sebebiyle bu ihtimal düşük olarak görülüyor.

Fulhamlı Mitrovic’in ise Dembele ve Piatek isimlerinden sonuç alınamadığı takdirde yönelinecek kişi dedikoduları konuşuluyor.BETBOO691.COM – JOSE, KANE’İN YERİNE FORVET BAKIYOR

6 Comments on BETBOO691.COM – JOSE, KANE’İN YERİNE FORVET BAKIYOR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*