BETBOO474.COM – KYRİE: ‘KİMSE İÇİN MÜKEMMEL OLMAK ZORUNDA DEĞİLİM’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Brooklyn Nets süperstarı Kyrie Irving, yaptığı açıklamada, başkalarının üzerinde oluşturduğu algıları endişe etmediğini söyledi.

Nets’i sezonda 1-3’e düşüren Indiana Pacers’a karşı alınmış 10 sayılık mağlubiyetten sonra Irving, maç yapar yapmaz basın toplantısını kendisine olan sevgisini ifade etmekle, Brooklyn’in sahadaki eksikliklerini açıklamak arasında böldü.

Irving, açıklamasında “Buradaki herhangi biri için mükemmel olmam gerekmiyor, halk için de mükemmel olmam gerekmiyor. Ben herhangi bir algıyı dağıtmak için burada değilim, kendim olmak için buradayım.” şeklinde konuştu.

Kyrie’nin yorumları, ESPN’den Jackie MacMullan’ın Irving, Kevin Durant ve yeni Nets kültürü ile ilgili bir yazı yazmasından iki gün sonra geldi. MacMullan, Irving’in sadece birkaç aydır Brooklyn’le olmasına rağmen ekip personeli ile ters düştüğünü yazmıştı. Irving Boston Celtics’te oynadığında, soyunma odasında dikkat dağıtıcı biri olmuştu. MacMullan, Irving’in diğer şeylerin yanı sıra, biyometrik veri toplayan kıyafetler içeren bir takım faaliyetine katılmayı reddettiğini de yazmıştı.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

“ESPN’İN NE DEDİĞİ KİMİN UMURUNDA?”

Irving’e geçtiğimiz gece bu yazı hakkında bilgi verildi, ancak kendisi tek umursadığı şeyin kendisine ve ona yakın insanlara karşı dürüst olmak olduğunu belirtti:

“ESPN’in veya birinin ne dediği kimin umurunda? Ben kendimi seviyorum. Ailemi seviyorum. Arkadaşlarımı seviyorum. Basketbol oynamayı seviyorum. Olanların, bana kimsenin sormamasına rağmen etrafınızdaki herkesi nasıl etkileyeceğini görmek ilginç. Herkes bunun hakkında bir şeyler söyleyene kadar. İnsanlar şu anda ‘Şimdi Kyrie kimdir?’ gibi sorular eşliğinde bu küçük şeyleri takip ettiler.”

Irving Salı günü sorulduğunda ESPN’deki yazıyla ilgili konuşmayı reddetmişti. Geçtiğimiz gece de, yazıyla ilgili “İnsanları duygusal olarak etkilemesini izlemek benim için çok komik.” şeklinde konuştu.
You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir