38BAHİSNOW.COM – FATİH TERİM’DEN FLORYA’DA TRANSFER AÇIKLAMASIbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Galatasaray teknik direktörğü Fatih Terim, Florya’da basın mensuplarının sorularını yanıtlıyor. İşte Fatih Terim’in sözleri…

HENRY ONYEKURU…

Onyekuru yabancımız değil; ne bizim, ne ülkemizin, ne de Galatasaraylıların. Sezon başı istemiştik, vermediler. Şimdi oldu. Şampiyonluğumuzda önemli katkısı olan, inandığımız bir oyuncu”

MARCELO SARACCHI

“Saracchi, takibimizde olan, genç, yetenekli bir oyuncu. O düşünceyle aldık, ümit ederim öyle olur. Yarın gelecek. Hem bugünü, hem yarını planlamaya devam ediyoruz”

ARDA TURAN

“Bir oyuncu Galatasaray altyapısından yetişmişse ve giderken para da kazandırmışsa, bu cümleyi kullanmaktan itina ediyorum. Başkanımız öyle söylemiş ama ben hizmet etmiş bir oyuncu için bu cümleyi kurmam. Arda, bir defa bile, mukavele ya da imza için talepte bulunmadı. Ben de kimseye ne alın, ne de almayın dedim. Zaman her şeyin ilacıdır, bu tespiti de yapmak lazım”süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

TRANSFER HABERLERİ ELEŞTİRİSİ

“Birçok haber yapılıyor, bu haberlerin birçoğu da içeriden çıkıyor. Üzülüyorum, araştırıyorum, bulursam da neler olacağını tahmin ediyorsunuz. Onyekuru’nun 70 giyeceğini bilmiyordum, benden önce bilen var.”

MBAYE DIAGNE

“Diagne’nin kadroda olmadığını, dün açıkladıktan sonra öğrendik. Galatasaray’ın yabancı sayısı ve bulunduğu konum, mukaveledeki şartlar, öyle bir şeyi (geri dönüş) gerektirmiyor. 2 Şubat son listeyi verme tarihimiz, bu tarihe kadar zamanımız var.”You may also like...

6 Responses

 1. betpas BAHATTİN dedi ki:

  betpas yeni üyeyim bonusum nerde

 2. betpas CENK dedi ki:

  betpas sıkıntısız site hangisi

 3. betpas TANER dedi ki:

  betpas vay arkadaş 10tl ile 100 tl kazandım ama belge talep ettiler

 4. betpas ÖZHAN dedi ki:

  betpas sıkıntısız site hangisi

 5. betpas MEHMET dedi ki:

  betpas betpas sitesine kayıt

 6. betpas TEVHİD dedi ki:

  betpas yüksek oranlar sunmayan kötü bir site.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir