130BETEBET.COM – KONYASPOR BAŞKANI HİLMİ KULLUK: GEREKİRSE İSTİFAMIZ DA OLURbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

İttifak Holding Konyaspor, Süper Lig’in 16’ncı haftasında dün akşam sahasında Trabzonspor’a 1-0 mağlup oldu. Taraftarlar maç esnasında ve maçın ardından ‘yönetim istifa’ tezahüratları yaptı. Maç sonunda yönetim kurulu üyeleri bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantı ile ilgili yazılı açıklamada bulunan başkan Hilmi Kulluk şunları söyledi:

‘YAPILMASI GEREKEN NE VARSA HEPSİNİ YAPACAĞIZ’

“Trabzonspor ile evimizde oynadığımız karşılaşmanın ardından Yönetim Kurulumuz kulüp idari binamızda bir toplantı gerçekleştirdi. Teknik direktörümüz Aykut Kocaman da bu toplantının bir bölümüne katıldı ve birlikte mevcut durumla ilgili geniş çaplı bir değerlendirme yaptık. Dün gece geç saatlere kadar süren toplantımızın sonunda bazı konularda karar almanın arifesine geldik. Önümüzde bir ara dönem var. Bu dönemde yapacağımız transferlerin takımı istediğimiz yere taşıyacağı düşüncesi hepimizde mevcut. Camiamız rahat olsun. Konyaspor´umuzu sıkıntıya sokacak hiçbir şey yapmayız.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Gerekirse istifamız da olur. Bunların hepsini arkadaşlarımızla birlikte değerlendirdik. Daha başarılı bir yönetim gelecekse biz bu konuda da elimizden geleni yaparız. Göreve geldiğimizden bu yana doğrularımızı yanlışlarımızı geniş şekilde değerlendirdik. Çok kısa sürede içinde yapılması gereken ne varsa hepsini yapacağız”You may also like...

1 Response

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir